معرفی تولیدی مانتو ابریشم

Photo credit: photographed by Pressfoto on Freepik.com
0

برای معرفی تولیدی مانتو ابریشم نیاز نیست که راهی طولانی برویم. کافیست صفحات اینستاگرام تولیدکنندگان بزرگ مانتو ایران را تا حدودی آشنایی داشته باشید تا متوجه شوید این تولیدی مانتو، فروش خود را از اینستاگرام آغاز کرده و با فروش در این بستر به فعالیت خود ادامه داده است.

معرفی تولیدی مانتو ابریشم

تولیدی مانتو ابریشم همانگونه که از اسم آن پیداست یک تولیدی مانتو و البسه زنانه است که انواع مانتوها و لباس‌های تابستانه و زمستانه، رسمی و غیررسمی را تولید می‌‎کند.

تولیدی مانتو ابریشم

معرفی تولیدی مانتو ابریشم | صفحه این تولیدی در اینستاگرام

وبسایت این تولیدی مانتو، در سال 1400 راه اندازی و فروش مستقل خود از اینستاگرام را در این سال آغاز کردند. این تولیدی که طراحی و تولید مانتو را به شکل تخصصی دنبال می‌کند در زمان نوشتن این مقاله در اینستاگرام بیش از 130 هزار دنبال کننده دارد.

محصولاتی در خور مشتریان شیک پوش

یکی از ویژگی‌های این تولیدی مانتو، تولید مانتو شیک در انواع دسته‌های مورد نیاز دختران جوان و خانم‌ها، نظیر مانتو دانشجویی، ست مانتو شلوار، مانتو اسپرت، شومیز و … است. مانتوهای تولیدی مانتو ابریشم در رنگ‌ها و اندازه‌های مختلف تولید می‌شوند و از طریق سایت این تولیدی مانتو، قابل سفارش و خرید و تحویل درب منزل هستند.

تولیدی مانتو ابریشم

در بین مانتوهای تولید شده این تولیدی، انتخاب رنگ، انتخاب جنس مناسب پارچه، انتخاب مدل شیک و جذاب برای تولید مانتوها ویژگی کارهای مانتو ابریشم است.

 یکی از مهم‌ترین مسائل در تولیدی مانتو ابریشم تجربه طولانی و قدمت این کسب و کار حوزه پوشاک است و 200 هزار دنبال‌کننده این کسب و کار در اینستاگرام و نظرات تایید کننده مشتریان این تولیدی نشان از کیفیت مانتوهای این تولیدی دارد.

حجم تولیدات مانتو ابریشم، به اندازه‌ای است که محصولات پرطرفدار و پرفروش این تولیدی در بازه‌های زمانی دو هفته ای تولید و برای مشتریان ارسال می‌شود. لذا ممکن است در هنگام مراجعه به سایت این تولیدی با مشاهده برخی محصولات، برخی از مانتوها در حالت پیش‌ سفارش قرار دارند و مانتوهای پرفروشی هستند که در حال تولید دوره ای قرار دارند.

پرفروش ترین مانتوهای تولیدی مانتو ابریشم

در هر دسته از تولیدی‌های مانتوی مانتو ابریشم محصولات پرطرفداری قرار دارند که در این بخش آن‌ها را معرفی می‌کنیم.

مانتو دانشجویی:

پرفروش ترین و معروف ترین مانتوی مدل دانشجویی، با نام مانتو دانشجویی تولید می‌شود. این مانتو که معرف حضور بسیاری از دانشجویان است از طرح‌های معروف در بین مانتوهای دانشجویی به شما می‌رود.

دیگر مانتوی دانشجویی معروف و پرفروش این تولیدی مانتو دانشجویی تیارا است. این مدل مانتو البته کمی اسپرت است.

مقاله پیشنهادی: رنگ سال 2023

ست مانتو شلوار:

در بین مانتو های ست، ست مانتو شلوار یارا یکی از پرفروش ترین و پرتکرارترین تولیدات مانتوی این تولیدی به شما می‌رود. این ست جذاب در رنگ‌های بسیار خوش و جذاب و دلبر با جنس حریر، یک انتخاب بی نظیر مناسب برای شما شیک پوشان و سخت پسندان است. دیگر ست مانتو شلوار شیک پرفروش، ست مانتو شلوار سارینا است.

مانتو اسپرت:

خرید مانتو اسپرت یکی از خریدهای همیشگی و دائمی هر دختر ایرانی به حساب می آید. نمی‌شود که همیشه تیپ کلاسیک داشت و بگوییم مانتوهای عمومی و رسمی کافیست. برای همین هم مانتو اسپرت این تولیدی به عنوان محصولات پر فروش و با تولید بالای این تولیدی به حساب می آید و با استفاده از پارچه‎های با کیفیت تولید می شوند.

نحوه سفارش و ارسال فروشگاه آنلاین تولیدی مانتو ابریشم

نحوه سفارش در سایت این تولیدی مانتو با استفاده از شماره تلفن همراه و آدرس و کد پستی است که بعد افزودن مانتوی دلخواه به سبد خرید، شما با استفاده از درگاه پرداخت امن، به راحتی می توانید مانتوی خود را از این تولیدی مانتو سفارش دهید.

همچنین برطبق اطلاعات درج شده و تجربه سفارش از این فروشگاه آنلاین، سفارشات ظرف سه روز کاری پس از ثبت، برای سفارش‌دهنده ارسال می شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.